Úvod / Aktuality

Vnější hlavně RetroArms pro AR15 a příslušenství

21. 11. 2017

Rozhodli jsme se pro výrobu CNC vnějších hlavní pro airsoftové zbraně typu AR15. Hlavně jsou vyrobeny z materiálu EN AW 7075 a EN AW 6061 a jsou kompletně obráběné na CNC obráběcích strojích v délkách od 7,5 do 18 palců délky (1 palec = 25,4mm). Vnější průměr hlavně je 20mm. Závit na konci hlavně je M14 pravý (CW).

Celá hlaveň je pískovaná jemným syntetickým korundem a opatřena černou anodickou oxidací (eloxováním).

Do hlavně lze vložit všechny standardní Hop Up komory. Stejně tak do vnější hlavně lze vložit všechny standardní vnitřní hlavně, ale doporučujeme její konec zajistit speciálním plastovým centrovacím kroužkem, aby se vnitřní hlaveň nepohybovala.

Hlaveň má zvětšenou drážku pro protažení kabelů do předpažbí s velkou sraženou hranou aby bylo zabráněno poškození izolace kabelů.

Příslušenství

Příslušenství vnější hlavně:

Na závit vnější hlavně RetroArms, který je standardně M14 pravý (CW) namontovat s pomocí redukce na levý závit M14 (CCW) jakýkoliv kompenzátor, tlumič nebo jiný doplněk se závitem. A jak rozpoznat typ závitu? U našich výrobků jsme to udělali velmi jednoduše. Pokud není u závitu 1mm široká drážka je závit M14 pravý (CW), pokud je závit M14 levý (CCW) je u závitu 1mm široká drážka. 

Pomocí imitace tlumiče lze prodloužit i vnitřní hlaveň, další informace jsou v tomto článku.

Zpět na novinky