Úvod / Aktuality

Testování cnc mechaboxu verze V2.2 pro HK417

13. 05. 2017

Vyrobili jsme prototyp upraveného cnc mechaboxu verze 2.2 pro zbraň HK417 od firmy VFC-UMAREX. Mezi největší změnu proti předchozí generaci je odstranění třetího samostaného dílu mechaboxu a integrovali jej do jedné poloviny mechaboxu. Mechabox je tak lehčí, lépe se skládá a je masivnější. Dále jsme upravili tvar u přepínače střelby aby bezproblémově fungoval režim střelby safe - semi - auto. Přidali jsme ještě více strojově sražených hran.

Všechny vnitřní díly jsme přebrali z původního mechaboxu a pasovali perfektně. Instalace mechaboxu do těla je bezproblémová a nejsou potřeba žádné úpravy mechaboxu ani těla.

Testování režimů střelby

Na co si dát pozor u instalace

hk417cnc

U přepínání střelby je nutné zmínit fakt, že díl přerušovače střelby z původní zbraně je vyrobený ze zinkového odlitku a není ideálně rovný a má celkem velké otřepy, které ovlivňují správnou funkci. Doporučujeme u tohoto dílu upilovat hranu na obrázku označen číslem 1, aby plechová kulisa přepínače nenarážela do hrany přerušovače a tím nevyřadila režim střelby semi. Dále je vhodné u přerušovače střelby začistit otřepy v montážním otvoru, aby se přerušovač otáčel bez jakéhokoliv odporu. 

Pokud se pohlídají tyto věci, je 100% jistota, že cnc mechabox bude fungovat správně.

K dostání od 1.6.2017 v našem eshopu.

Zpět na novinky