Úvod / Aktuality

Test nového přerušovače střelby AR15

05. 02. 2017

Jak jsme nedávno informovali na našem Facebooku o prototypu nového přerušovače, nyní jsme ho důkladně otestovali. K testování jsme použili dělený mechabox verze II s integrovanou komorou, na kterém testujeme většinu dílů. Jako spoušť jsme měli naši CNC spoušť typ E, která je vyrobená v Tokyo Marui standardu (speed triggery už se nevyrábí). Dále jsme použili náš CNC zajišťovač spouštěkulisu přepínače a CNC přepínač typ A. Záměrně jsme použili pouze naše komponenty, aby jsme měli jistotu správné funkce všech našich dílů.

Přerušovač se i při silném dotažení šroubu pohyboval volně, což je základ pro jeho správnou funkci.

Pro testování jsme si vybrali nejrozšířenější spoušťové kontakty: SHS, GP, CYMA a Tokyo Marui. Tyto spoušťové kontakty se od sebe rozměrově liší až o několik desetin milimetru a všechny pasovali do mechaboxu bez úprav. Kontakty SHS bylo nutné zatlačit mírně větší silou, ale vešli se.

cnc-prerusovac-strelby-retroarms

Zbraň fungovala u všech typů spoušťových kontaktů bez jakéhokoliv problému, tedy v režimu safe - semi - auto. Toto jsme testovali opravdu důkladně. 

Závěr testování je takový, že nový přerušovač funguje bez jakýchkoliv problémů. Přerušovač bude vyroben z oceli 90MnCrV88, se kterou máme výborné zkušenosti. Skladem by měl být koncem února.

Testování přerušovače pro AK nás teprve čeká.

Zpět na novinky