Úvod / Aktuality

Prototyp nové generace mechaboxu pro P90

27. 11. 2016

Právě jsme dokončili prototyp nové generace CNC mechaboxu pro zbraň P90. Oproti staré verzi je mechabox i v části nad válcem spojen s přední částí, původní verze měla problémy u pružin nad sílu M140 a praskala v důvodu velkého páčení úderů. Je to vlastně mechabox verze VI, ale s integrovanou motorovou klecí. Motorovou klec jsme integrovali kvůli odstranění rozměrových odlišností u CNC mechboxu a odlitku motorové klece. Takhle je to v jednom a nejsou problémy. Přítlak motoru se nastavuje stejně. Tento mechabox je pouze pro zbraně P90. Bude v prodeji pouze s CNC komorou. Z praxe víme, že největší problémy u airsoftové zbraně P90 je odskakující komora při střelbě. Hop Up komora je na pružince a i při nižších sílách pružiny se projevují velké netěsnosti.

Hop Up komora RetroArms a CNC mechabox RetroArms se k sobě šroubuje za pomoci dvou šroubů, takže nedochází k odskakování a ztrátám výkonu. Zároveň lze ověřit správnou funkci složení i před vložením do těla zbraně.

Vložení do těla sešroubovaného kompletu komory a mechaboxu se provádí klasicky zezadu a zajišťuje se speciální destičkou, která nahrazuje původní plastový díl. Tak se navíc zajistí i správné usazené bez vyosení hlavně. Díky použítému materiálu lze do mechaboxu instalovat i nejsilnější pružiny bez obav o jeho prasknutí.

Testování proběhne instalací do nové zbraně od firmy Tokyo Marui.

Zpět na novinky