Úvod / Aktuality

Prodloužení vnitřní hlavně přes tlumič

22. 11. 2017

V tomto článku si ukážeme jak prodloužit vnitřní hlaveň přes imitaci tlumiče. Tlumiče vyrábíme v několika variantách a délkách s pravým závitem M14 (CW).

Vnitřní hlaveň končí zároveň s ústím vnější hlavně, tím pádem dochází k efektu "imitace tlumení výstřelu". Při tomto setupu doporučujeme použít centrovací kroužek vnitřní hlavně aby nedocházelo k nežádoucímu pohybu. Není nutná žádná úprava pěnové vložky imitace tlumiče.

 retroarms-silence-setup-3

Vnitřní hlaveň je prodloužena do poloviny tlumiče, je zachován efekt "imitace tlumení výstřelu" a zároveň je prodloužena vnitřní hlaveň. Při tomto setupu doporučujeme použít centrovací vložku tlumiče a upravit délku pěnové výplně imitace tlumiče. Není nutné používat centrovací kroužek vnitřní hlavně.

retroarms-silence-setup-2

Vnitřní hlaveň je prodloužena skrz celý tlumič, v tomto případě přijdeme o efekt "imitace tlumení výstřelu". Doporučujeme použít centrovací vložku tlumiče a zcela odstranit pěnovou vložku imitace tlumiče. Není nutné používat centrovací kroužek vnitřní hlavně.

retroarms-silence-setup-1

Vzhledem k tomu, že jsou vnější hlavně RetroArms pro AR15 standardně vyráběné s pravým závitem M14 (CW) lze použít redukci závitu na levý závit M14 (CCW), různé prodloužení vnější hlavně, různé podložky kompenzátoru (lze použít i pro tlumič) a všechno toto příslušenství různě kombinovat.

Zpět na novinky