Úvod / Aktuality

Novinky za poslední dny

21. 06. 2015

Minulý týden přijelo velké množství materiálu z Německé továrny na zpracování hliníku. Jedná o 2000kg hliníku EN AW 7075 T6 pro výrobu mechaboxů. Budeme vyrábět všechny mechaboxy na sklad i na předobjednávku.

Pořídili jsme nový kompresor MARK oproti vysloužilému kompresoru Atlas Copco z roku 1997. Dále jsme modernizovali vybavení dílny a pořídily pořádnou pásovou pilu Pilana.

Dále hledáme pracovníky do výroby k obsluze CNC strojů a pro přípravu materiálu. V případě zájmu nás kontaktujte na mail info@retro-factory.cz.

Aktuálně doděláváme poslední díly vzudchotechniky a v nejbližších dnech bude zhruba tisícovka vzduchotechniky skladem a budeme rozesílat předobjednávky.

V následujících dnech budou dokončeny všechny typy přepínačů střelby, spouště a předpažbí pro vz.58. Zhruba začátkem července přijde z galvanovny 120ks mechaboxů M249 a přes 200ks mechaboxů s integrovanou komorou V2.

Dále jsme v naší lisovně plastů nalisovaly přes 4000ks korpusů pístů, takže v nejbližších dnech budou zkompletované s hřebeny a naskladněny. K dispozici budou všechny typy i ve variantě s titanovým povlakem.

Jako poslední novinkou je dokončení kompletně frézovaného těla pro zbraň typu M4.

Zpět na novinky