Úvod / Aktuality

Novinky v Retro ARMS

03. 01. 2016

S novým rokem přicházejí nové změny. Ve firmě nastává několik podstatných změn:.

 1. Z RetroArms odešel Tom, který měl na starosti komunikaci a prodej. Případné dotazy, prosím, směřujte pouze na náš e-mail: info@retroarms.com.
 2. Z e-shopu jsme museli kvůli obrovskému počtu dotazů odstranit on-line chat. Na dotazy, prosím, použijte e-mail: info@retroarms.com nebo formulář u každého produktu.
 3. K 1. 2. 2016 ukončujeme Skype info@retroarms.com. Všem zákazníkům, kteří používají Skype komunikaci, ještě zašleme email.
 4. Do března 2016 budou kompletně hotové nové popisy u každého produktu (teď jsme to moc nezvládli) a bude zavedeno verzování, tzn. při každé změně produktu bude archiv změn, např. 1.1; 1.2 apod. Zároveň budeme fotografovat všechny produkty v reálu a z několika pohledů. Přibudou rovněž 3D modely u každého produktu.
 5. Ukončili jsme prodej několika produktů, viz. info zde.
 6. Opět si začínáme testovat vlastní produkty u nás v dílně. Tím se zrychlí vývoj a odstraňování chyb přímo u nás. Jakmile prohlásíme produkt za dokončený, vyrobíme malou sérii pro testery a budeme čekat na zpětnou vazbu, která bude uvedena na tomto webu v sekci Tester review.
 7. V průběhu měsíce dubna 2016 bude o další funkce upgradován náš e-shop.
 8. Zavádíme novou značku pro příslušenství na ostré zbraně – GUNDOCTHOR.
 9. Posilujeme lidské zdroje a zavádíme QC kontrolu (ano přiznávám, bylo mnoho práce a málo lidí).
 10. Připravujeme další zajímavé díly.
 11. A mnoho dalších novinek, které zveřejníme, až bude správný čas.

Doufáme, že změny povedou k vyšší kvalitě výrobků, lepším službám a vyššímu komfortu nakupování.

Zpět na novinky