Úvod / Aktuality

Máme přestěhováno do nových prostor

11. 11. 2017

Po úmorných deseti dnech plných příprav, chystání, balení, přesouvání, stěhování, rozbalování, uklízení a seřizování obráběcích strojů jsme konečně v nových prostorech. I přes veškerou snahu jsme museli úplně zastavit výrobu na celou dobu stěhování, protože máme tolik věcí a tak velký sklad, že už prostě nebylo kam všechny věci dávat..

Nyní se ale všechno mění. Z původních 42m2 výrobní plochy, kde jsme před několika lety začínaly v podstatě od nuly, máme nyní 250m2, takže všude je místo a můžeme se plně soustředit na práci, která nás velmi baví. Tím, že máme kolem sebe prostor se můžeme "nadechnout" a začít pracovat naplno. Tím nemyslím pouze výrobu, ale i lepší vývoj, testování, ale i focení produktů. Nedávno jsme si pořídili kompletní fotografické vybavení, ale z důvodu nedostatku místa to prostě nešlo udělat.

Dále jsme se rozhodli modernizovat obráběcí kapalinu. Do nedávna jsme používali koncentrát Blaser Swisslube, který měl vynikající vlastnosti, ale pro nás to už nestačí. Potřebujeme něco lepšího. Rozhodli jsme se pro novinku na trhu DECOIL. Tato kapalina není ani olej ani emluze, ale je to speciální polymerový roztok se zajímavými vlastnostmi. Takže jsme museli všechny čerpadla, nádrže a chladící okruhy rozebrat umýt, aplikovat speciální čistící prostředek, znovu umýt a napustit řeznou kapalinou DECOIL.

Pro zákazníky to znamená zvýšení kvality produktů i služeb.

Do konce roku by měl být hotový i nový eshop, takže novinek bude opravdu hodně. Ale o tom až přísště.

Zpět na novinky