Úvod / CNC těla

CNC těla

Těla RetroArms jsou vyráběné z bloku leteckého duralu EN AW 7075 T651 na víceosých frézovacích centrech CNC obráběním. Pro srovnání pevnost leteckého duralu EN AW 7075 T651 je 550mPa a konstrukční ocel má pevnost 390mPa. Nejedná se o křehké odlitky zinkových slitin, ale kompetně frézované tělo z masivního bloku leteckého duralu EN AW 7075 T651.

Kvůli vysoké technologické náročnosti výroby, velkému množství použitého materiálu a celkového času CNC obrábění je proti zinkovým odlitkům i vyšší cena.

AR15 tělo RetroArms není zkopírované od ostatních airsoftových výrobců, ale upravené tak, aby bylo zejména vysoce pevné, velmi odolné a spolehlivé i při velmi hrubém zacházení. Veškeré volné místo jsme vyplnili materiálem aby jsme zabránili zbytečným kapsám. Díky použitému materiálu je i při silných stěnách těla zachována stejná hmotnost jako u zinkových těl. Velký důraz klademe zejména na spojení horní a spodní části, aby se celek nevaklal a tělo nebylo průsvitné, jak známe u zinkových odlitků. Díky masivnímu provedení a použití klínových kolíků je tělo RetroArms bezkonkurenčně pevné.

Všechny CNC těla RetroArms mají povrchovou úpravu eloxováním, na které lze bez problémů nanášet další povrchové úpravy např. Krylon apod, podle představy zákazníka.